Poslední kolo 1. ligy dospělých

V sobotu 14. 9. 2019 se konalo poslední kolo ligy ve Voticích. Našemu mužskému družstvu ve složení David Jaroch, Pavel Miženko, Mirek Juřica a Marcel Slavík se příliš nevedlo, ale díky počtu bodů získaných v předešlých kolech skončili v celkovém součtu za všechna kola na dobrém, šestém místě a tím splnili svůj úkol – udržet ligu v Ostravě i pro příští sezónu.

Naše „ženské“ družstvo bylo složeno tentokráte z dorostenek – Kláry Grapové, Evy Kuhejdové, Martiny Bartošové a Anety Venhudové. Holky v kvalifikaci předvedly spíš průměrné výsledky, ale následné eliminace družstev po velkém boji vyhrály. Celkově skončily na čtvrtém místě a rozloučily se s letošním ročníkem ligy dospělých se ctí.

Vedení oddílu děkuje všem členům družstev, kteří se účastnili jednotlivých kol v Ostravě, Praze, Chebu a Voticích za dobrou reprezentaci našeho oddílu v nejvyšší celostátní soutěži dospělých.

Výjezd na poslední kolo 1. ligy byl spolufinancován z dotačního programu Moravskoslezského kraje „Podpora celoroční pravidelné sportovní činnosti dětí a mládeže v oddílu Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z. s., na bázi vrcholového sportu s cílem vychovávat další reprezentanty ČR“.