31. mistrovství ČR dospělých v halové lukostřelbě (Prostějov)

Ve dnech 26. a 27. února 2022 se v Prostějově konalo 31. mistrovství ČR v halové lukostřelbě dospělých.

Halové MČR dospělých bylo právě ukončeno vyhlášením medailistů. Členové našeho oddílu odvážejí několik cenných kovů. V kategorii seniorky získala zlatou medaili Jana Bednářová a stříbrnou medaili Dalimila Mališová. Společně s Danou Masárovou pak ještě přidaly bronzovou medaili ve sloučené kategorii družstev seniorů a seniorek. Krásným úspěchem je také 4. místo Ludmily Bartošové v sloučené kategorii holý luk ženy a seniorky.

Soubojů na MČR v Prostějově se z našeho oddílu účastnili také: Klára Grapová, Rosťa Páník, Marcel Slavík, Andreiy Strelbytskyy, Lukáš Liberda, Pavel Miženko, Josef Pokorný, Richard Kula, Alena Kuhejdová a Boris Gruntorád.

Výsledky na RCHERZ