30. mistrovství ČR žáků v terčové lukostřelbě (Kostelec na Hané)

Právě skončilo dvoudenní (5. a 6. 3. 2022) klání na MČR v halové lukostřelbě žáků, konané v Kostelci na Hané. Naši žáci jej zahájili nádhernými výsledky v kvalifikaci a v neděli nám zacinkalo zlato, stříbro i bronz. Družstvo starších žáků (Adéla Hladíková, Rudolf Vojvodík, Saša Nosek) všechny eliminační souboje vyhráli 6:0 a taktéž si vedlo družstvo mladších žáků (Vašek Přeček, Ondra Kološ, Tadeáš Valčík). Obě družstva získala zlatou medaili a tituly mistrů ČR ve své kategorii. V soubojích družstev nádhernými sadami vystřílelo bronzovou medaili družstvo ml. žáků ve složení Martin Česelský, Zuzana Blažová a Sofie Pokorná.

V jednotlivcích nám chybělo trochu štěstíčka a v rozstřelech se všem nepodařilo probojovat do semifinálových a finálových soubojů. Do finále se probojovali tři naši střelci a stříbrnou medaili si odváží Václav Přeček a 4. místo patří Tadeáši Valčíkovi. Také Saša Nosek si ve finálových soubojích vybojoval 4. místo. A nutno zmínit i nádherné střílení našich nováčků Viki Severové, Bruna Wiedermana a Štěpána Žáčka v kategorii starších žáků, kteří si zde zvýšili své osobní rekordy a poprvé si zastříleli soutěž družstev

Děkujeme všem žákům za krásnou reprezentaci našeho oddílu.

Výsledky na RCHERZ

« z 3 »