slider 1 slider 2 slider 3

Aktuality - Detail

24. MISTROVSTVÍ ČR ŽACTVA V HALOVÉ LUKOSTŘELBĚ - NAŠI ŽÁCI JSOU ZLATÍ

2016-03-29 07:14:10

Ve dnech 19. a 20. 3. 2016 se konalo v Humpolci 24. Mistrovství ČR v lukostřelbě mladších a starších žáků. V počtu bezmála 150 účastníků se naši lukostřelci neztratili, ba naopak, byli vidět až do finálových rozstřelů a sklízeli úspěchy v jednotlivcích i v družstvech.
Po dvoudenních bojích se v kategorii mladších žákyň na třetím místě umístila Nikola Sotorníková, v kategorii mladších žáků se umístili na třetím místě Miroslav Přeček a na čtvrtém místě Jakub Juras. V kategorii starších žáků jsme dosáhli na příčky nejvyšší. První místo obsadila a mistryní republiky se stala Kateřina Juřicová, za starší žáky první místo obsadil a mistrem republiky se stal Dominik Petr Orel.
Závěr víkendu patřil souboji družstev ve kterém naši lukostřelci opět vítězili. Mladší žákyně obsadily druhé místo ve složení Nikola Sotorníková, Adéla Macháčová a Adéla Pupíková, mladší žáci se v této kategorii umístili stejně jako dívky na druhém místě ve složení Vojtěch Bonk, Jakub Juras a Miroslav Přeček.
Naše starší žákyně a žáci dosáhli na mety nejvyšší. Na prvním místě a mistryněmi republiky se staly dívky z družstva "A" ve složení Hana Baková, Kateřina Juřicová a Aneta Venhudová. V kategorii žáků obsadilo první místo a mistry republiky se stalo družstvo "A" ve složení Dominik Petr Orel, Boris Vojnar a Bartoloměj Žák. Družstvo "B" obsadilo místo třetí a to ve složení Vojtěch Chyla, Ondřej Pekárek a Prokop Veselý.

Všem zúčastněným gratulujeme k jejich výsledkům.