slider 1 slider 2 slider 3

Aktuality - Detail

PŘIVEZLI JSME MEDAILE Z MČR DOROSTU 2016

2016-08-22 06:50:09

~~Rok se s rokem sešel a naši dorostenci opět vyrazili na Mistrovství ČR, tentokráte do krásného města na druhém konci republiky, do Chebu. Měli to pravda ze všech oddílu nejdále,ale jako kompenzaci za dlouhou cestu si odvezli slušnou sbírku medailí.                     Ale popořádku…….
    V sobotu ráno nastoupili všichni s úsměvem na rtech ke kvalifikačnímu závodu a už na samém začátku bylo vidět, že se nepřijeli jen tak zúčastnit,ale že přijeli bojovat o mety nejvyšší. Podali do jednoho nadprůměrné výkony. Dokazuje to zejména nástřel 630 bodů Davida Jarocha ,což mimochodem stačilo ke splnění reprezentačního limitu, následovaly výsledky Kláry Grapové a Filipa Vacha, také za hranici mnoha střelci vysněné „šestistovky“ . Ostatní členové našeho LO se také vyšvihli,takže s přehledem všichni postoupili do vyřazovacích eliminačních soubojů jednotlivců a zároveň si přichystali  výhodné pozice do soutěží mix týmů a družstev.
   Odpoledne a následně v neděli dopoledne vše zúročili v eliminacích. Medailové žně začaly naše mix týmy. Mix tým juniorů ve složení David Jaroch a Lucka Šindlerová,stejně jako mix kadetů- Klára Grapová a Filip Vach  vystřílely  zlato a tituly Mistrů ČR.
   Následovaly souboje jednotlivců a opět to „cinkalo“…Nejprve Filip Vach vybojoval bronz v kategorii kadetů, po něm pak  David Jaroch v kategorii juniorů a Klára Grapová v kategorii kadetek utrhli kov nejcennější a tituly Mistrů ČR.
   Na  závěr  programu byla zařazena tolik oblíbená, vyhecovaná a divácky nejatraktivnější soutěž družstev. Nejprve musely spolknout hořkou pilulku kadetky z družstva „B“ kterým chyběl kousek štěstíčka k postupu do bojů o medaile, ale  kadetky z družstva „A“ se nedaly nikým a ničím zastavit, stejně jako smíšené družstvo juniorů. Oba týmy ve složení  kadetky-Klára Grapová, Eva Kuhejdová a Agáta Horáková-junioři David Jaroch, Michalis  Joannidis, Lucka Šidlerová  zvítězily a  zlaté medaile a tituly Mistrů ČR putovaly opět do Ostravy.
   Pokud máte pocit,že se jména David Jaroch a Klára Grapová  často opakují,máte pravdu. Oba totiž dosáhly hattricku a po vyhlášení výsledků se jim na krku houpaly tři zlaté medaile.
   Bylo to velice vydařené mistrovství, neboť z devíti sad medailí, které byly ve hře v divizi „reflexní luk“ naši dorostenci získali šest zlatých a jednu bronzovou a dokázali, že náš LO Mariánské Hory Ostrava patří k těm nejlepším v republice.
   Všem dorostencům patří velký dík za předvedené výkony,bojovného ducha,vzájemnou podporu a fandění a za vzornou reprezentaci  našeho oddílu a města Ostrava !!!
Na vše z povzdálí dohlíželi spokojení trenéři  Zdeněk a  Marcela  Jarochovi.
Foto - viz Fotogalerie