slider 1 slider 2 slider 3

Aktuality - Detail

PŘIVEZLI JSME MEDAILE Z MČR DOROSTU A DOSPĚLÝCH 2017 V HALE

2017-03-07 09:37:05

O víkendu 4. – 5. 3. 2017 se v malebném městě Hradci Králové pořádalo 27. mistrovství České republiky dospělých a dorostu. Sportovní hala Slávie po dvou letech opět velice úspěšně hostila přes tři sta střelců. V sobotních kvalifikacích se téměř všichni naši střelci probojovali do eliminací. Konkurence byla silná a pouze dvěma našim juniorkám účast v soubojích utekla. Ostatní ale své šance využili jak nejlépe dovedli a předvedli, že doba, kterou věnovali trénováním svých schopností se vyplatila.
V nejstarší kategorii seniorek Ostrava obsadila hned dvě příčky – stříbro vybojovala Jana Bednářová a bronz Dana Masárová. V juniorkách nakonec vybojovala Lucie Šindlerová stříbrnou medaili.
V kadetech se o bronzovou medaili utkali dva ostravští střelci – Dominik Orel a vítězný Boris Vojnar.
Kadetky Klára Grapová a Aneta Venhudová se bohužel utkaly již v semifinále. V boji o bronz porazila Klára svou soupeřku ze Vsetína a ani Aneta si nenechala proklouznout šanci mezi prsty a získala zlato.
Klasické soutěže družstev začínaly v neděli v poledne. Družstvo juniorek ve složení Eva Kuhejdová, Lucie Šindlerová a Tereza Dudkevičová získalo stříbrnou medaili. Ani kadetská družstva (Dominik Orel, Boris Vojnar, Filip Cabák a Ondra Pekárek a Klára Grapová, Martina Bartošová, Hana Baková a Aneta Venhudová) na sebe nenechala zapomenout a Ostrava vezla domů další dvě zlaté medaile.
Celý závod byl doprovázen týmem rodičů-fanoušků v zelených tričkách a profesionálním dohledem trenérů Zdeňka Jarocha a Jiřího Voráčka. Ostrava opět dokázala, že je slyšet (a to doslova).
Za tým fanoušků Zita Venhudová
 


obrazek obrazek obrazek obrazek