slider 1 slider 2 slider 3

Aktuality - Detail

VÝSLEDKY + FOTO ZABIERZÓW POLSKO

2014-06-11 08:47:14

Na základě pozvání polských lučištníků se náš oddíl zúčastnil závodu dne 7. 6. v Zabierzowe. Polsko nás přivítalo krásným počasím, a pozitivně to působilo i na výsledky našich „účastníků zájezdu“. V závodech se představili mladší žáci, mladší žákyně, starší žák a kadeti. Ve všech těchto kategoriích jsme byli úspěšní. Součtem všech skvělých a dobře mířených šípů jsme získali také první místo v družstvech s vedením o 309 bodů.
Za mladší žáky se umístil Bartoloměj Žák na 6. místě, Vojtěch Chyla na místě 7. a Ondřej Pekárek na 8. Za mladší žákyně Aneta Venhudová vybojovala místo 1. Starší žák Václav Gavlas obsadil 4. příčku. Za kadety vybojoval David Krajíček zlato a Eva Kuhejdová krásné 6. místo.
Polákům jsme vybrali všechna možná umístění, tak doufejme, že nás příště pozvou. Všem soutěžícím gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů a skvělých umístění v dalších soutěžích!
 

STAHNI ZDE


obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek