slider 1 slider 2 slider 3

Aktuality

MČR žáků v halové lukostřelbě, Plzeň 2014

2014-03-10 11:05:50

Brzy se na našich stránkách ve fotogalerii budete moci podívat na fotografie z MČR žáků v halové lukostřelbě.

Letos nás velmi potěšily úspěchy našich nováčků, kteří k nám do oddílu přišli teprve minulý rok v září. Dokázali se skvěle vyrovnat s neznámým prostředím a situací při velkých závodech, které se tolik liší od komorních závodů na oddílových závodech.

U mladších žáků se naši tři závodníci probojovali do semifinálové čtyřky a zde po soubojích nakonec obsadili: 2.místo Dominik Petr Orel, 3.místo Bartoloměj Žák a 4.místo Vojtěch Chyla. Mladší žákyně Aneta Venhudová a Anna Krupníková takové štěstí neměly a svůj um spolu s Ondrou Pekárkem zhodnotily až v sobojích družstev, kde všichni tři skončili na 4.místě a doplnili tak umístění dalšího družstvaA ve složení D.P.Orel, B.Žák, V.Chyla, které v dramatickém souboji vybojovalo 2.místo.

Mezi staršími žákyněmi zhodnotila své zvýšené tréninkové úsilí Klára Grapová, která v kvalifikaci obsadila 2.místo a to také obhájila ve finálovém souboji a z mistrovství si odvezla krásnou stříbrnou medaili.

Všem střelcům děkujeme za příkladnou reprezentaci oddílu a jejich rodičům za obětavý přístup a nadšené fandění, které nám ostatní kluby určitě záviděly.

Detail