slider 1 slider 2 slider 3

Aktuality

24. MČR dospělých v hale, Brno

2014-04-03 10:27:49

Mistrovství ČR dospělých v halové lukostřelbě, které se konalo 29. a 30. 3 2014 v Brně, mělo v tomto roce podobný a úspěšný průběh jako mistrovství dorostu v Ostravě a dětí v Plzni. Z mistrovství dospělých se všichni účastníci vracejí s medailí a někteří se dvěmi.
Zlato a titul mistrně republiky v halové lukostřelbě v kategorii žen získala Gabriela Šudřichová, bronzovou medaili si v této kategorii odvezla Mirka Kulhavá obě členky Centra individuálních sportů Ostrava a čtvrté místo vybojovala Marcela Jarochová.
Další zlatou medaili si odváží Dana Masárová a stříbro Marta Sidková v kategorii seniorek.
Cenné stříbro získal jediný muž výpravy Boris Gruntorád v silně zastoupené kategorii holých luků muži.
Po soutěži jednotlivců následovaly souboje družstev a odtud si náš oddíl odváží zlato v kategorii žen vybojované Gabrielou Šudřichovou, Zuzanou Páníkovou a Mirkou Kulhavou v souboji s družstvem Ostrava B, které si tak ve složení Marcela Jarochová, Dali Mališová Jana Pustková a Jana Bednářová odváží z mistrovství medaili stříbrnou..
Fandění na tomto mistrovství nebylo tak bouřlivé jako na předcházejících mistrovstvích dětí a dorostu neboť jsme většinou všichni stáli na metě a soustředili se na co nejlepší výkon v soubojích. Teprve souboje o medaile jsme podpořili svým fanděním, ale i zde to bylo těžké protože ze čtyř soupeřů ve finále stály na metě tři střelkyně z Ostravy a také v souboji o zlato seniorek stály proti sobě dvě Ostravačky.
 

Detail