Ostravský pohár 2018/2019 – konečné pořadí

Zařazení do Ostravského poháru je podmíněno účastí v minimálně pěti závodech, počítá se pět nejlepších výsledků. Vyhlášení a předání pohárů bude po ukončení halové sezóny v dubnu 2019 při jarní brigádě.

Pořadí                   Celkem (max5)
RL SENIOŘI
1.ŠEVČÁK5125195225415205275385395465345295335335415475525515562752
2.MIŽENKO4705054965245045015025282563
3.KISHEV5245055195184932559
4.HAROK4624804674634764654822370
5.SUKAČ4704564884644862364
6.HOMOLA4413903793903724304554292145
RL SENIORKY
1.BEDNÁŘOVÁ5215224995265185072594
2.MASÁROVÁ4824695014554554574604864574682406
3.MACHAČOVÁ O.3874414934524584794484564952381
4.KOZÁKOVÁ3574043983644033383803774202005
5.ŽÁKOVÁ2622862882653543433003222743093192961647
RL MUŽI
1.JAROCH D.5675675645675722837
2.SLAVÍK5235625355535362709
3.KULA R.5005105074975265275195165255145382635
4.JUŘICA5015245285225185025245115222620
5.PÁNIK536525531001592
RL ŽENY
1.JAROCHOVÁ5055014995015032509
2.KULHAVÁ5215010001022
3.ŠUDŘICHOVÁ513481000994
4.POPELKOVÁ Š.271252000523
RL JUNIOŘI
1.SCHNEIDER3880000388
RL JUNIORKY
1.KUHEJDOVÁ4754774045094804874885205194935162557
2.BARTOŠOVÁ M.4915125094754624954715032510
3.GRAPOVÁ56556554553502210
RL KADETI
1.VOJNAR5615425525495442748
2.OREL5435305515355592718
3.CHYLA4275225195315362535
4.OHNOUTEK4575034954905155194942526
5.PEKÁREK4334334854594112221
6.PTASZEK3113624153864342801908
7.JURAS44747643143901793
8.KALUS361445410001216
RL KADETKY
1.GROŠAFTOVÁ5245305224955035445432663
2.VENHUDOVÁ5005255225195002566
3.KUCZOVÁ5045284885065112537
4.JUŘICOVÁ5155324974664482458
5.CHOLEVOVÁ4934654704574472332
6.TOMÁŠKOVÁ4124254663654044702177
7.BAKOVÁ50250647553202015
8.MACHAČOVÁ G.2964383703513864121957
9.WÁGNEROVÁ46643242250501825
10.ADÁMKOVÁ407438000845
RL ST. ŽÁCI
1.LIBERDA5465665505655445135505652796
2.KOKEŠ5245155105015235265165252614
3.PŘEČEK M.5215205065265272600
4.MECHEL3383693273653503823793411845
5.ČAPKA39342043045501698
6.DEKAŘ400383434001217
RL ST. ŽÁKYNĚ
1.MIŽENKOVÁ5435675345685602772
2.KARÁSKOVÁ5245255145405505445545522740
3.NERUDOVÁ5285155015175255435002628
4.BLÁHOVÁ4725004835064974452458
5.POPELKOVÁ D.4524524664624835164642391
6.PROCHÁZKOVÁ4474164513653714102095
7.HOMOLOVÁ3444413713944464242076
8.PAŘÍKOVÁ441430399001270
9.HLADÍKOVÁ3440000344
RL ML. ŽÁCI
1.KULA S.4744794604884834675074894522446
2.VOJVODÍK4183874034183834324674424412200
3.PŘEČEK V.3963784053793521910
4.KŘIŽÁK493349000842
RL ML. ŽÁKYNĚ
1.HLADÍKOVÁ4644404844914825365265312568
HL
1.BURIÁNEK4704694724344434794694454554624584624674884482378
2.BARTOŠOVÁ L.4284213543954354474424484724674344534534224402293
3.GRUNTORÁD44746647646101850
4.NERUDA2162022352042372651157
5.KUHEJDOVÁ A.3660000366
Akt.:18. 3. 2019