Na 28. MČR dorostu v terčové lukostřelbě to pro náš oddíl pořádně cinkalo!

Ve dnech od 30. srpna do 1. září 2019 se v Plzni konalo 28. MČR dorostu v terčové lukostřelbě. Za náš oddíl se zúčastnilo 16 střelců a v úmorných vedrech jsme vybojovali celkem 7 medailí  (3 zlaté, 3 stříbrné a 1 bronzová), takže jsme se zařadili mezi nejúspěšnější účastníky mistrovství. Medailová sbírka mohla být ještě větší, ale v eliminacích občas proti sobě nastupovali dva naši střelci nebo družstva.

Zlaté medaile vybojovali Aneta Venhudová v kategorii kadetek, Boris Vojnar v kategorii kadetů a oba ještě získali zlato v mix týmech. Stříbrné medaile si vystříleli Klára Grapová v kategorii juniorek, družstvo kadetek ve složení Aneta Venhudová, Hana Baková a Natálie Kuczová, a družstvo kadetů ve složení Boris Vojnar, Dominik Petr Orel a Jan Ohnoutek. Obě tato družstva ve finále podlehla až po rozstřelu. Bronzové medaile pak získalo druhé družstvo kadetek ve složení Kateřina Juřicová, Aneta Vágnerová a Zuzana Cholevová.

Poděkování patří rovněž  trenérům Zdeňkovi Jarochovi a Jiřímu Voráčkovi, a také ostatním členům doprovodného týmu a rodičům a také Magistrátu města Ostravy, který podpořil náš oddíl v rámci dotačního titulu Podpora pravidelné činnosti sportovních klubů.

 


« z 3 »