Finálové kolo ligy dospělých v terčové lukostřelbě 2020

V sobotu 5. září 2020 jsme na naší střelnici z pověření Českého lukostřeleckého svazu pořádali finálové kolo ligy dospělých v terčové lukostřelbě.

Ve velmi silné konkurenci těch nejlepších střelců z celé ČR se rozhodně neztratili ani členové našeho oddílu. Družstvo mužů ve složení David Jaroch, Pavel Miženko, Rostislav Páník, Marcel Slavík a Boris Vojnar obsadilo nakonec šesté místo, takže bez problémů uhájilo prvoligovou příslušnost i pro příští sezonu.
Ještě lépe si vedlo družstvo žen ve složení Hana Baková, Martina Bartošová, Klára Grapová, Eva Kuhejdová a Aneta Venhudová, které vybojovalo bronzové medaile za celkové třetí místo

Celý závod proběhl za slunečného počasí, ve kterém vynikly nové dresy našich střelců, které premiérově oblékli. Tyto dresy náš oddíl pořídil z dotace, kterou jsme obdrželi z Moravskoslezského kraje, jehož logo nosí naši střelci na dresech. Nové dresy byly překvapením i pro ostatní střelce, kteří jejich vzhled pochvalně kvitovali. Snad nám ponesou štěstí i v dalších závodech.

« z 6 »