30. mistrovství ČR žáků v terčové lukostřelbě (Kroměříž)

O víkendu 11. – 12. září 2021 vyjeli naši žáci do Kroměříže reprezentovat náš oddíl na Mistrovství ČR v terčové lukostřelbě. Výjezd našich žáků byl spolufinancován z rozpočtu MSK.

Všichni do jednoho předvedli skvělé výkony a přivezli dohromady šest medailí. V jednotlivcích zazářil mladší žák Ondra Kološ, který získal titul mistra republiky a zlatou medaili. Další medaile na nás čekaly v týmových soutěžích… Tituly mistrů republiky a zlaté medaile vybojoval mix tým starších žáků – Adéla Hladíková a Ondra Křižák a stejně tak družstvo mladších žáků ve složení Saša Nosek, Vašek Přeček a Martin Česelský. Stříbro přidalo družstvo starších žáků – Sebík Kula, Ondra Křižák a Ruda Vojvodík. A sbírku zkompletovala naše dívčí družstva. Starší žákyně – Adélka Hladíková a dvě Aničky – Vítková a Kýrová, kterou jsme si „vypůjčili“ z LO TJ Spartak Chrást vybojovaly bronz stejně jako naše mladší žákyně – Barča Mikesková, Sofi Pokorná a Zuzka Blažová.

Vedení oddílu děkuje všem našim trenérům za jejich práci, žákům za vzornou reprezentaci oddílu, vzájemnou podporu a rodičům za neúnavné fandění…

Ostrava!!!… byla vidět i slyšet… dík!!!