Naši senioři a seniorky zářili na MČR dospělých

Týden po MČR dorostu se ve Sportovním centru v Nymburku konalo další halové mistrovství ČR , tentokrát pro dospělé. Z MČR jsme si odvezli čtyři medaile, dvě zlaté a dvě stříbrné. O úspěch se zasloužili naši senioři.

V soutěži jednotlivců vybojovala zlatou medaili a titul mistryně ČR Marcela Jarochová, která ve finále porazila oddílovou kolegyni Janu Bednářovou, které patří stříbro. Další stříbro přidal Marcel slavík, kterému o vlásek uniklo zlato. V soutěži družstev nejprve družstvo ve složení Jana Bednářová, Dana Masárová a Karel Kynčl prohrálo svůj souboj o bronz a skončilo na krásném, ale nepopulárním čtvrtém místě. Druhé družstvo – Marcela Jarochová, Marcel Slavík a Josef Pokorný to dotáhlo až do finále, ve kterém nakonec utrhlo druhou zlatou a druhý titul mistra ČR pro náš oddíl.

Dík všem za skvělou reprezentaci našeho oddílu.