Halové MČR žáků v Prostějově 2024

Poslední letošní halové mistrovství ČR se konalo o víkendu v Prostějově, kde se sešlo 156 žáků a žákyň z celé republiky.

Patnáct dětí bylo z našeho oddílu. Přes sobotní kvalifikaci prošlo dvanáct z nich do eliminačních vyřazovacích soubojů jednotlivců a také čtyři z pěti našich družstev.

V soutěži jednotlivců jsme se do bojů o medaile neprobojovali. V soutěži družstev jsme byli úspěšnější. Smíšené družstvo mladších žáků – Alex Korbel, Sofi Fucimanová a Magdalena Vann si vystřílelo bronzové medaile. Je to velký úspěch pro naše malé žáky, jelikož pro Alexe a Sofi to bylo první mistrovství a jeli si po boku zkušenější Majdy MČR „ pouze“ vyzkoušet a nabrat zkušenosti z velkého závodu.

Na mladší žáky navázalo družstvo starších ve složení Vašek Přeček, Martin Česelský a Ondra Kološ, kteří prohráli ve finále až v rozstřelu a vybojovali pro náš oddíl druhé místo a stříbrné medaile.

Během mistrovství bylo k vidění mnoho krásných výsledků, napínavých soubojů, emocí, radosti i slziček, ale to vše k našemu krásnému sportu patří. Děkujeme pořadatelům za skvělou organizaci, všem našim střelcům a trenérům za dobrou reprezentaci našeho oddílu a rodičům za velkou podporu našich dětí.

Byli jste všichni skvělí…