Tréninky

Rozpis tréninků v hale 2019/2020

Od pondělí 28. 10. 2019 trénujeme v hale.

Rozdělení do skupin je uvedeno v tabulce níže.

Pondělí – dospělí a dorost
1. skupina (16:00–17:30)2. skupina (17:30–19:00)
1Paříková GabrielaVenhudová Aneta
2Nerudová JosefaMachačová Gabriela
3Bartošová MartinaKokeš Radim
4Bláhová JulieVojnar Boris
5Ohnoutek JanJuřicová Kateřina
6Grošaftová NikolaOrel Dominik
7Tomášková AnnaKuczová Natálie
8Karásková AdélaPekárek Ondřej
9Cholevová ZuzanaWágnerová Aneta
10Chyla VojtěchKalus Štěpán
11Bartošová LudmilaPřeček Miroslav
12Jarochová MarcelaMachačová Olga
13Kuhejdová AlenaJuřica Miroslav
14Neruda Petr
Úterý – žáci a nováčci
1. skupina (16:00–17:30)2. skupina (17:30–19:00)
1Mechel MaxVojvodík Rudolf
2Kula SebastiánLiberda Lukáš
3Hladíková AdélaPopelková Denisa
4Křižák OndřejPřeček Václav
5Procházková LucieKološ Ondřej
6Miženková KarolínaČeselský Martin
7Mikesková BarboraValčík Tadeáš
8Baier LiborGavenda Aleš
9Nosek AlexandrŽáková Alena
10Dekař JakubPopelková Šárka
11Kula Richard
12Miženko Pavel
13
14
Středa – dospělí a dorost
1. skupina (16:00–17:30)2. skupina (17:30–19:00)
1Baková HanaVenhudová Aneta
2Machačová GabrielaJuřicová Kateřina
3Cholevová ZuzanaVojnar Boris
4Grošaftová NikolaOrel Dominik
5Tomášková AnnaKuczová Natálie
6Adámková ZuzanaPekárek Ondřej
7Ohnoutek JanWágnerová Aneta
8Bartošová MartinaKalus Štěpán
9Bartošová LudmilaJuras Jakub
10Jarochová MarcelaChyla Vojtěch
11Machačová OlgaPřeček Miroslav
12Ševčák VladislavJuřica Miroslav
13Gruntorád Boris
14
Čtvrtek – žáci a nováčci
1. skupina (16:00–17:30)2. skupina (17:30–19:00)
1Paříková GabrielaMechel Max
2Nerudová JosefaVojvodík Rudolf
3Kula SebastiánLiberda Lukáš
4Bláhová JulieHladíková Adéla
5Křižák OndřejKokeš Radim
6Procházková LuciePopelková Denisa
7Mikesková BarboraMiženková Karolína
8Baier LiborValčík Tadeáš
9Nosek AlexandrČeselský Martin
10Dekař JakubPřeček Miroslav
11GavendaPřeček Václav
12Žáková AlenaKološ Ondřej
13Neruda PetrPopelková Šárka
14Kula Richard
Pátek – dospělí a dorost
1. skupina (16:00–17:30)2. skupina (17:30–19:00)
1Venhudová AnetaGrošaftová Nikola
2Baková HanaVojnar Boris
3Bartošová MartinaMiženková Karolína
4Grapová KláraJuřicová Kateřina
5Ohnoutek JanKuczová Natálie
6Cholevová ZuzanaPekárek Ondřej
7Juras JakubWágnerová Aneta
8Chyla VojtěchKokeš Radim
9Karásková AdélaTomášková Anna
10Jaroch DavidJuřica Miroslav
11Kuhejdová EvaMiženko Pavel
12Kuhejdová AlenaSidková Markéta
13Jarochová Marcela
14Bartošová Ludmila